مقالات

12 برند برتر شیرآلات ساختمانی در سال 1402

12 برند برتر شیرآلات ساختمانی در سال 1401

هدف خونه ابزار و این مقاله فقط جهت آگاهی بیشتر مصرف کنندگان برای انتخابی آگاهانه میباشد . سعی ما این است مقاله های مختلف به صورت رایگان در اختیار مصرف کنندگان و فروشندگان قرار بگیرد . با وجود برند ها و اجناس گوناگون در بازار و طرح های متفاوت برای مصرف کنندگان و حتی فروشندگان ” ایجاد سردگمی شده است ” که چه محصولی مناسب آنهاست .این مقاله با استناد به ایلنا و شواهد عینی در بازار و خدمات پس از فروش شرکتهای تولید کننده بررسی و در اختیار همکاران و مصرف کنندگان”رایگان به اشتراک گذاشته شده است .

1. شیرآلات قهرمان

شیرآلات قهرمان

شیرآلات قهرمان را می توان جزو قدیمی ترین کارخانه تولید شیرالات در ایران نام برد. این برند جزو معروف ترین شرکتهای تولیدی شیرآلات ساختمانی میباشد که اکثریت مردم با نام قهرمان آشنا هستند . این شرکت از خدمات پس از فروش خوبی برخوردار است . تنوع اجناس با قیمتهای مختلف باعث شده که ازشیرآلات قهرمان استقبال خوبی بشود . در اکثریت” فروشگاههای لوازم ساختمانی شما این شیرآلات را پیدا خواهید کرد .

در سالیان گذشته شایعه ای دربازار بر سر زبانها افتاد که شیرالات قهرمان از چین وارد میشود . ولی مدیران این شرکت این امر را تکذیب کردند و با خدمات خوب خود رضایت مشتریان خود را بدست آوردند . خدمات درب منزل جهت رضایت مشتریان بسیار راضی کننده بوده است .

2. شیرآلات راسان

شیرآلات راسان

همراه سرد وگرم زندگی شماکیست ؟شرکت ماهسان پویا با نام برند تجاری معروف شیرآلات راسان از اواخر دهه هفتاد فعالیت خود را آغاز کرد و با داشتن دستگاه های پیشرفته آلمانی توانست نامی معتبر برای خود بسازد. این شرکت اکنون با داشتن نمایندگی در سراسر کشور و همچنین محصولات متنوع توانسته است نام راسان را در لیست پر طرفدارترین مارک شیرآلات ایرانی قرار دهد. شیرآلات ساختمانی راسان فوق العاده با کیفیت با طراحی مدرن در رنگ های کروم،سفید و طلایی تولید می شوند . قیمت محصولات این شرکت برای تمام اقشار (کم درآمد و درآمد بالا ) پیش بینی شده است .(ولی تمامی محصولات با قیمتهای متنوع” از یک نوع گارانتی” برخوردار هستند ) تمام مراحل آبکاری و یونیزه کردن در داخل شرکت توسط متخصصین این حرفه انجام میشود . آبکاری شیرآلات راسان بالای 40میکرون میباشد که ماندگاری بسیار بالائی دارد . تمام قطعات این محصولات از بهترین کیفیت ساخته شده تا مشتریان از خرید شان بسیار راضی باشند . خدمات درب منزل و رایگان “یکی دیگر از مشتری مداری این شرکت میباشد . با خیالی راحت محصولات راسان را خریداری کنید. همراه سرد و گرم زندگی شرکت راسان

یکی از نکاتی که باعث ناراحتی نمایندگان شرکت راسان شده است زیاد بودن نمایندگی در بازار است . در تمام نقاط کشور شرکت راسان نماینده و عامل پخش دارد. بعضی از نمایندگان به علت رکورد بازار “قیمتهای متغیر و متفاوت به مشتریان عرضه میکنند . مدیران شرکت راسان نیز به علت زیاد بودن نمایندگان کنترل زیادی روی آنها ندارند . داشتن تبلیغات تلویزیونی شرکت راسان این برند را در سطح کشور به خوبی معرفی کرده و تمامی فروشگاهها با این برند آشنا هستند . مدیران این شرکت جزو معدود مدیرانی هستند که با مشتریان خود تعامل بسیار خوبی دارند و دسترسی به آنها بسیار سهل و آسان است . همین امر باعث صمیمیت بین مدیران ونمایندگان شده است .

برای خرید شیرآلات راسان میتوانید از فروشگاه خانه ابزار استفاده کنید.

3. شیرآلات کی دبلیو سی

شیرآلات کی دبلیو سی

شیرآلات لوکس میخواهید و قیمت برای شما ملاک نیست ؟ شرکت کی دبلیو سی KWC  از تجهیزات سوئیسی  و متریال با کیفیت  استفاده کرده  است و در کشور سوئیس تولید میشود و در ایران نیز نماینده دارد  و یکی از معروف ترین برند های لوکس در ایران محسوب می شود. قیمت محصولات این شرکت با توجه به کیفیت و طراحی منحصربفرد بیشتر برای اقشاری که درآمد بالایی دارند مناسب می باشد. شیرآلات توکار مدرن  نیز جزو محصولات این شرکت می باشد.

مصرف کنندگانی میتوانند این شیرآلات را خریداری کنند که توان مالی بالائی داشته باشند . این شرکت شیرآلات با قیمت رقابتی ندارد.

4. شیرآلات شیبه

شیرآلات شیبه

برند شیرآلات شیبه یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدکننده شیرآلات بهداشتی ساختمان ویا جزو اولین تولید کنندگان شیرآلات ایرانی می باشد. شیرآلات شیبه یکی از برندهای معتبراست . در چند سال اخیر سهم بازار کمتری نسبت به همکاران خود داشته است . محصولات این شرکت از نظر کیفیت مورد تایید استاندارد ایران می باشد.

در ابتدا شرکت شیبه بسیار خوب وارد بازار شد وسهم بسیار خوبی از بازار را بدست آورد ولی بعداز مدتی به دلیل تقاضای زیاد بازار از محصولات شرکت شیبه” تبلیغات شرکت خیلی کم شد . علت دیگر” واردشدن شرکتهای تولید کننده شیرآلات با برندهای دیگر و شرکت این تولید کنندگان در نمایشگاههای صنعت ساختمان برای خود سهم بازار گرفتند . در مقطعی شرکت شیبه دچار یک شایعه شبیه به شرکت قهرمان شد ولی به عدم حضور این شرکت و عدم جوابگوئی تاثیر بدی روی ذهن مشتریان گذاشت . ولی طی چند سال گذشته دوباره این شرکت با حضور خود در نمایشگاهها سعی به گرفتن سهم بازار دارد .

5. شیرآلات شودر

شیرآلات شودر

چرا شیرالات شودر ؟ شعار این شرکت : چون جزئیات مهم است . شیرآلات شودر، از سال 1370 در زمینه تولید و عرضه شیرآلات بهداشتی آغاز به فعالیت نمود. شودر یکی از برندهای لوکس و معتبر در صنف شیرآلات ساختمانی می باشد. امروزه شیرآلات شودر با تکیه بر تجربیات ارزنده‌ی گذشته و نیز تولید کار با دوام ، زیباترین و در عین حفظ تناسب با نیاز مشتریان، گامی بلند و ماندگار برداشته است تا به پشتوانه طراحی آلمانی و تولید ایرانی سطح کیفیت صنعت شیرآلات ایران را ارتقاء ببخشد.

شیرآلات شودر از خدمات پس از فروش خوبی برخوردار میباشد . حضور شیرآلات شودر در بازار صنف لوازم بهداشتی در گلوبندک بسیار کم رنگ است . (شاید علت این عدم حضور ” استراتژی شرکت شودر باشد ! ) این محصولات در خ شیراز (ملاصدرا) بیشتر دیده میشود .

6. شیرآلات کسری

شیرآلات کسری

گروه شیرآلات کسری در سال 1381 در یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی ایران تاسیس شد. استانداردهای تولید و کنترل کیفیت در گروه کسری در بالاترین حد ممکن تعیین شده است و کلیه محصولات قبل از خروج از خط تولید، تحت سخت ترین آزمایش های کنترل کیفیت قرار می گیرند. اخذ گواهینامه ایزو9001 ، کسب گواهینامه ملی استاندارد ایران ،اخذ استاندارد CE اروپا و حضور قدرتمند در بازارهای داخلی وخارجی شاهدی بر این مدعی است. خدمات پس از فروش آن نیز درب منزل و رایگان میباشد .

شرکت کسری “مدتی است به علت نوسانات قیمت و تعداد مشتریان ” تعامل با نمایندگان خود را کمرنگ کرده است .

7. شیرآلات ریسکو

شیرآلات ریسکو

شرکت ریسکو در سال 1368 با برند ریاحی واردعرصه تولیدشیرآلات شد . در سال 1381 بعد از گرفتن استاندارد محصولات خود را با نام تجاری (برند) ریسکو که مخفف (Riyahi sanitary compay ) وارد بازار شد واز تنوع محصولات خوبی برخوردار است .

حضور بیشتر شرکت شیرآلات ریسکو در فروشگاههای لوکس و شمال شهر میباشد و نمایندگی های این شرکت در خ ملاصدرا و بنی هاشم است.

8. شیرآلات کلار

شیرآلات کلار

شرکت کلارپویا تولیدکننده شیرآلات کیفیت بالا و متنوع ” مطابق با استانداردهای روز اروپا، میباشد. شیرالات کلار تولید کننده برتر سال ۱۳۹۴ استان تهران شناخته شد . اولین تولیدکننده شیرآلات توکار در ایران و تنها شرکتی است که بدنه شیر توکار را تا زمانی که دیوار ساختمان پابرجاست گارانتی می‌کند. محصولات شرکت کلار پویا از بهترین مواد اولیه (شمش برنج اکستروژن شهید باهنر کرمان) ساخته می‌شود.
• تمامی محصولات شرکت کلار پویا میانگین بین ۳۵ تا ۴۰ میکرون آبکاری می‌شود.
در شیرآلات شرکت کلار پویا از کارتریج‌های اروپایی (kerox) استفاده می‌شود.دارنده گواهینامه ISO 9001-2015

پخش محصولات شرکت کلار بیشتر در استان البرز میباشد و سهم خوبی در شهر کرج دارد . سهم بازار تهران این شرکت نسبت به همکاران دیگر به نسبت کمتر است . این شرکت در خ ملاصدرا (خ شیراز) نمایندگی دارد.

9. شیرآلات درخشان

شیرآلات درخشان

این شرکت در دهه 80 فعالیت خود را در تولید شیرآلات شروع کرد. شیرآلات درخشان نیز مثل سایر همکاران خود دارای تنوع خوبی در محصولات خود میباشد و با دریافت گواهینامه‌ها و لوح‌های سپاس متنوع موفق به ساخت یک برند محبوب در بین مصرف کنندگان شده است. این شرکت به جز تولید شیرآلات محصولات دیگری مثل هود آشپزخانه ” سینک وگاز را نیز تولید میکند .

10. شیرآلات شایان

شیرآلات شایان

شرکت شیرآلات شایان  با 30سال تجربه در تولید نامی آشنا در این صنعت به شمار میرود . هدف و سعی شرکت شایان به تولید شیرآلات متناسب با توان خرید مشتریان است  . شیرالات توکار و چشمی جزو محصولات جدید این شرکت می باشد .

شیرآلات شایان در تولید محصولات خود از دستگاههای آبکاری اتومات استفاده میکند .

11. شیرآلات تپس

شیرآلات تپس

شیرآلات تپس با بیش از 15 سال فعالیت در حوزه تولید شیرآلات و با نام تجاری گلدیس زرین “حضور فعال داشته و جزو اولین شرکتهائی است که موفق به دریافت استاندارد شده است . در سالیان اخیر توانسته مجموعه ریخته گری” تراشکاری و آبکاری را نیز در کارخانه راه اندازی کند .

خدمات 24ساعته به صورت شبانه روزی از خدمات پس از فروش این شرکت میباشد .

12. شیرآلات نوتریکا

شیرآلات نوتریکا

شیرآلات نوتریکا انتخاب بهترینها . این شرکت با کادر مجرب ” با طراحی های مدرن در برنامه کاری خود سعی دارد تا رضایت مشتریان خود را جلب کند.

ملاک ما برای این مطالب” ایلنا و خدمات پس از فروش این شرکتها به مشتریان و کیفیت آنها و از نوع قطعات و آبکاری محصولاتشان میباشد . شاید خیلی از افراد به نکته توجه نداشته باشند که نوع شیرآلات مهم نیست “ولی بسیار نوع شیرآلات ما در زیبائی منزل ما نقش بسیار بسزائی دارد . ما در ساختمان خود حداقل 1بار برای منزل خودمان شیرآلات خرید میکنیم پس میتوانیم با خریدی بهتر” از برند های برتر زیبائی را به خودمان هدیه بدهیم .این اطلاعات به صورت رایگان و بر پایه شواهد عینی و صادقانه میباشد.

رقابت در چند سال اخیر برای تمامی شرکتهای تولید کننده شیرآلات “بسیار زیاد شده است . تنوع و کیفیت در این سالها بسیار بالا رفته است و امیدواریم با تولیدات عالی در کشور نیازی به واردات شیرآلات از کشورهای دیگر حتی اروپائی ” نداشته باشیم . تولید کنندگان ما توانائی بسیار بالائی دارند . خلاقیت در نوع کالا و خدمات پس از فروش بسیار برای برندینگ محصولات کارآمد است .

برندهایی که جزو برترین ها هستند.

ملاک ما برای این مطالب” ایلنا و خدمات پس از فروش این شرکتها به مشتریان و کیفیت آنها و از نوع قطعات و آبکاری محصولاتشان میباشد . شاید خیلی از افراد به نکته توجه نداشته باشند که نوع شیرآلات مهم نیست “ولی بسیار نوع شیرآلات ما در زیبائی منزل ما نقش بسیار بسزائی دارد . ما در ساختمان خود حداقل 1بار برای منزل خودمان شیرآلات خرید میکنیم پس میتوانیم با خریدی بهتر” از برند های برتر زیبائی را به خودمان هدیه بدهیم .این اطلاعات به صورت رایگان و بر پایه شواهد عینی و صادقانه میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *